پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

امروزه حتما اسم پنل های پیامکی به گوش شما رسیده است. همانطور که میدانید پنل های پیامکی، بهترین راه برای معرفی کسب کار شما به دیگران است.

برای مثال شما قصد دارید برای تبریک سال نو برای کارمندانتان پیامکی ارسال نمایید، یا حتی قصد داشته باشید محصولتان را تبلیغ کنید. شما برای انجام این کار نیاز دارید که متن پیام را به صورت دستی وارد نمایید و شماره تمام اشخاص را در دفترچه تلفنتان ذخیره داشته باشید، این کار علاوه بر زمان بر بودن دارای محدودیت نیز می باشد.

پس شما نیاز به یک راه حل هوشمندانه تر و به صرفه تر دارید ، که هم در وقتتان صرفه جویی شود و هم هزینه تان کاهش پیدا کند. در اینجا ما به شما استفاده از پنل های پیامکی را پیشنهاد می نماییم.

پنل پیامکی چیست؟

امروزه کسب و کار های اینترنتی برای معرفی  و تبلیغ محصولات و نشان تجاری خود از روش ها و راه کار های مختلفی استفاده می کنند. یکی از این راه ها که صرفه اقتصادی بسیار بالایی دارد، استفاده ازپنل های پیامکی می باشد.

حتما این سوال برایتان پیش آمده است که پنل پیامکی چیست ؟ این سوالی است که بسیاری از مشتریان از ما میپرسند.

که ما در اینجا قصد داریم درباره پنل پیامکی  و مزایای آن توضیحاتی ارائه دهیم.

پنل پیامکی در واقع یک نرم افزار تحت وب می باشد که از طریق آن میتوان به صورت انبوه برای اشخاص و مشتریان پیام ارسال کرد.

پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟
پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

چرا نمیتوان با سیم کارت شخصی پیامک انبوه ارسال کرد؟

فرستادن پیامک با سیم کارت شخصی دارای محدودیت می باشد، و ارسال بیشتر از ۲۰۰ پیامک در روز موجب مسدود شدن سیم کارتتان میگردد. برای همین  ارسال پیامک با سیم کارت شخصی  اصلا کار هوشمندانه ای نیست.

یکی دیگر از معایب استفاده از سیم کارت های شخصی ، نداشتن شماره های مخاطبین مورد نظر برای ارسال پیامک است.

همچنین برای جمع آوری و ارسال پیامک به صورت دستی زمان بسیار زیادی باید صرف گردد.

چرا باید از پنل پیامکی استفاده کرد؟

استفاده از پنل پیامکی دارای محدودیت ارسال پیام نمی باشد و میتوان به تعداد نا محدودی پیامک ارسال کرد. همچنین  در پنل پیامکی شما قادر به تفکیک سازی خواهید بود. حالا نیز منظور از تفکیک سازی چیست؟  در ادامه برایتان توضیح خواهم داد.

شما با استفاده از پنل پیامکی، قادر به انتخاب افراد خواهید بود. برای مثال قادر خواهید بود پیامک ارسالی را بر اساس سن افراد، شغل آنها ، منطقه مورد نظر خود و کد پستی و … انتخاب و ارسال نمایید . شما حتی میتوانید اپراتور مورد نظر خود را نیز برای ارسال پیامک انتخاب کنید.

پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟
پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

شماره موبایل افراد را چگونه جمع آوری می کنیم؟

با خرید  سامانه پیامکی مورد نظرتان ، از بانک شماره موبایل، به تفکیک ، استان ، شهر، جنسیت، کد پستی و … به شماره ها دسترسی پیدا میکنید و دیگر نیازی به جمع آوری شماره از سوی شما نمی باشد.

البته  شما میتوانید به طور دلخواه شماره های مورد نظر خودتان را به صورت دستی به لیست مخاطبینتان اضافه نمایید.

آیا میتوان به شماره های مسدود پیامک ارسال کرد؟

در پنل پیامکی، امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود نیز وجود دارد. اطلاع رسانی پیامکی حتی به لیست سیاه مخابراتی با استفاده از خطوط خدماتی هم، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

یعنی اگر شما موقع خرید گزینه ارسال پیامک به شماره های مسدود را انتخاب کنید ، میتوانید به کسانی که شماره شما را  در لیست سیاه خود(ریجکت لیست) قرار داده اند پیامک ارسال نمایید.

پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟
پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

پنل اس ام اس فقط برای تبلیغات است؟

اشتباه بسیار رایجی که در مورد پنل های پیامکی صورت میگیرد، این است که همه فکر میکنند این پنل ها صرفا برای ارسال تبلیغات است، اما اینطور نیست.

از این پنل ها میشود برای  اطلاع رسانی ، معرفی محصولات ، پیام های تبریک مانند (تبریک تولد، تبریک سال نو و…) استفاده نمود.

پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟
پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

تفاوت بین ایمیل و پنل پیامکی چیست؟

تفاوت هایی که میتوان در زمینه  اس ام اس و ایمیل بیان کرد این است که برای ارسال پیام از طریق ایمیل حتما نیاز به اینترنت داریم.

تنها چیزی که شما برای ارسال یک پیامک به آن نیاز دارید، یک تلفن همراه است. اما شما برای ارسال و دریافت ایمیل به کامپیوتر هم حتی نیاز دارید.

علاوه بر آن اکثر ایمیل های تبلیغاتی اسپم هستند و مخاطب هیچ ایمیلی دریافت نمیکند، در صورتی که با استفاده از پنل پیامکی میتوانید به مخاطبین در لیست سیاه هم پیامک ارسال نمایید و همانطور که  تجربه نشان داده است  بیشتر از ۹۰% مردم پیامک های تبلیغاتی را مشاهده میکنند، در حالی که آمار بازدید از ایمیل تنها فقط ۲۰% است.

پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟
پنل پیامکی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *